Konut Projeleri

İnşa edilen konut veya binanın tüm masraf ve işlerinin eksiksiz olarak bitirilerek, kullanılmak üzere alıcıya teslim edildiği projelere anahtar teslim proje adı verilir. Genellikle tüm masrafların sözleşme ile yüklenici firma tarafından karşılanır.Şirketimiz çok sayıda müşterisi içi anahtar teslimi konut projeleri üretmiş ve bunları başarıyla teslim etmiştir. Ayrıca her türlü inşaat taahhüt işleri; konut, işyeri, ticarethane inşaatlarını yapmak, satmak, kat karşılığı arsa almak, parsellemek sureti ile aracılık yapmamak kaydıyla satmak, takas etmek ve kat karşılığı inşaat yapmaktayız.

image description

TAAHHÜT PROJELER

Anahtar Teslim Tüm Üst yapı İnşaat Projeleri Şirketimiz faaliyet alanı içerisine girmektedir. Şirketimiz, gerek teknik personel, gerekse makine ve ekipman olarak; Otel, Villa, Konut, Hastane, Sosyal ve Kültürel amaçlı kompleks inşaatlarının imalatlarında gerek mimari ofis desteği gerekse uygulama olarak deneyim ve birikimimizle hizmet vermektedir.

image description

PROJE GELİŞTİRME

Farklı hukuki, yönetsel ve mimari, değişkenleri değerlendiriyoruz. Ekonomik ve güncel parametreler ile birleştirip, optimal proje çerçevesini belirliyoruz. En uygun bileşenleri bir araya getirip, “değer katan bir projeksiyon” oluşturuyoruz.

image description

RESTORASYON

Her türlü tarihi eser onarım ve restorasyonu, dekorasyonu, ofis binaları dekorasyonu .

image description

GAYRİMENKUL DEĞERLENDİRME

Değerleme sektöründeki tecrübemiz ile yurtiçi ve yurtdışı değerleme, danışmanlık, en iyi ve en verimli kullanım etüdü, proje değerleme, piyasa araştırmaları ve sektör analizi konularında, dünya standartlarında bağımsız, tarafsız, bilimsel hizmet vermekteyiz.

Ayrıca, makine ve ekipman, gemi ve diğer maddi duran varlıklar konusundaki değerleme ihtiyaçlarınızı sektörde tecrübesi olan uzman mühendis çalışanlarımızla sağlamaktayız.

image description