image description

İLKELERİMİZ


Yeniliğe Açıklık

Bir inşaat firması olarak her türlü yeniliğe açık fikirlilikle yaklaşmaktadır. Teknolojiyi onu sürekli ileri götürecek itici bir güç olarak kullanmaktadır. Bu düşünce ile projelerini, iş süreçlerini ve çalışanlarını geliştirmek için büyük yatırımlar yapmaktadır.


Müşteri Memnuniyeti

BHG YAPI, projelerin boyutuna ve zorluğuna bakmadan müşterilerinin ihtiyaçlarını anlamak ve onların isteklerine yerine getirmek için çalışmaktadır. Bu amaca odaklanan firma, müşterileri ile işbirliği içerisinde onlara özel çözümler geliştirir. Zamanında teslim, kaliteli iş, en üst düzey güvenlik ve sürdürülebilir sonuçlar için en iyi uzmanlar ve kaynakların optimum şekilde kullanılmasını sağlar. Müşteri memnuniyeti BHG YAPI ’nın her zaman birinci önceliği olmuştur.


İş Anlayışı

BHG YAPI yaptığı her projede en yüksek performansı ve başarıyı elde etmek için çalışmaktadır. BHG YAPI’nın amacı, inşaat sektöründe her zaman ileri doğru gitmek, Hem ulusal hem de uluslararası piyasalardaki büyük rakiplerle rekabet etmektir.


Güven Odaklılık

BHG YAPI , tüm faaliyetlerinde çevreye ve insana karşı sorumlu olduğunun bilinci ile hareket eder. Projelerinin her aşamasında iş güvenliğine çok büyük önem verir. Faaliyetlerine dâhil olan ya da etkilenen her canlının güvenliği onun için önemlidir. Geleneksel inşaat yöntemleri ve uygulamalarının modernleştirilmesi, insan ve çevreye olumsuz etkilerin azaltılması için yeniliklere ara vermeden devam etmektedir.